top of page

VIETA, KURIĄ RENKASI LAIMINGI ŠUNYS IR JŲ ŠEIMININKAI

HEPIDOGO – tai daugiau nei tik dresūros mokykla ar parduotuvė

Mūsų misija ir didžiausia aistra – padėti šeimininkams suprasti, ką sako jų šuo ir žinoti, ką į tai reikia atsakyti. O mokytis su patogia ir stilinga įranga gi daug smagiau, ar ne? 

Hepidogo Vasaros uždarymo festivalis 20220904 0170.jpg

Mūsų istorija

„Noriu, kad kiekvienas šuns šeimininkas galėtų ne tik paaiškinti augintiniui, ko iš jo nori, bet ir suprasti, ką jam sako jo šuo. Kad gyvenimas kartu taptų harmoningas, pilnas smagių nuotykių ir naujų atradimų“, – sako HEPIDOGO įkūrėja Diana. 

Esame motyvuota ir atsidavusi šunų mylėtojų komanda, siekianti sukurti tokią aplinką, kur būtų ne tik suteikiama profesionali pagalba, bet kiekvienas atėjęs jaustųsi gerai ir saugiai, be streso galėtų stiprinti savo ir savo augintinio tarpusavio ryšį. Gi šunys mums suteikia neįtikėtinai daug laimės! 

Komanda

Savo kuriamais produktais mes norime suteikti dar daugiau partogumo ir motyvacijos šuns auginimo kelyje. Žaidimai privalo būti kuo įdomesni, o pasivaikščiojimai –  kuo patogesni ir ilgesni! Visus pavadėlius, antkaklius ir žaislus gaminame ir pakuojame savomis rankomis, tad į kiekvieną įdedame daug daug meilės! Neretai išpildome ir individualius jūsų užsakymus, nes mums svarbu, kad visi klientai būtų #hepiklientai!

#HepiKomanda

bottom of page