top of page

WalkDOGO – Šuns išvedžiojimo paslauga

20 / 35 eur

30 / 60 minučių

Pasivaikščiojimai neabejotinai reikalingi šuns psichologinei bei fizinei sveikatai - jiems būtina patyrinėti aplink save esantį pasaulį, perskaityti visas "žinutes" paliktas gentainių, pajudėti ir pasimankštinti, pažaisti ir mokytis neutraliai reaguoti į aplinką. Na, o po tokio išėjimo grįžus namo augintinis tikrai bus ramus, tad ir jums grįžus po darbo bus malonu kartu pailsėt ir pasidžiaugti vienas kito kompanija.


Mūsų komanda yra pasiruošusi pasivaikščiojimo metu pagal jūsų poreikius augintinį išvedžioti, su juo žaisti, mokyti įvairių gebėjimų bei spręsti problematikas*

*problematikas sprendžiame tik po inividualaus susitikimo, kai šeimininkas įsipareigoja dirbti ir mokytis su savo augintiniu (palaikyti progresą) savo laisvu metu.


KAM VERTA RINKTIS #WalkDOGO?

- Turint itin jaunus šunelius kuriuos norisi greičiau atlikti reikaliukus lauke (pvz, kai negalite grįžti iš darbo);

- Norint praturtinti šuns pasivaikščiojimus įdomiomis veiklomis;

- Pagilinti trūkstamus socializacijos įgūdžius;

- Susirgus, išvykus atostogoms ar nutikus netikėtoms situacijoms;

- Norintiems tobulinti savo šuns gražaus elgesio manieras artimojoje aplinkoje;

- Siekiant užtikrinti fizinę ir psichologinę iškrovą dienos eigoje, kai jos trūksta.

Tais atvejais, kai išvykstate atostogų (ir ramiausia, mažiausiai streso kelianti aplink yra likti namie) - atvykstame išvedžioti 2-3k per dieną, priklausomai nuo augintinio poreikių.


SVARBU!

Jei jūsų šuo yra bailus, nepatiklus ar agresyvus nepažįstamiems žmonėms, informuokite apie tai - susipažinimui ir priežiūros paslaugos teikimui yra reikalinga susipažinimo susitikimas-konsultacija.


*Nurodytos kainos taikomos šunims gyvenantiems 8km spinduliu nuo Vilniaus miesto centro. Šunims, gyvenantiems toliau ar Vilniaus miesto rajonuose prie nurodytos kainos prisideda kuro išlaidos (derinamos individualiai).


Registracija žinute socialiniuose tinkluose arba el. paštu: mokykla@hepidogo.lt


bottom of page