top of page

TrickDOGO - pradedantiesiems bei pažengusiems

100 eur

5-6 pamokos

Kviečiame mokytis triukus, apie kuriuos visada svajojote! Triukai smagioms socialinių tinklų nuotraukoms, norint pasirodyt prie Velykų stalo giminaičiams ar sukūrus išskirtinį asmeninį pasirodymą sudalyvauti varžybose. Triukai apima labai daug praktiškų gebėjimų, tad tik nuo jūsų priklausys kam juos naudosite.


Ką veikiame pamokose?


  • Susipažįstame apie įvairias mokymo technikas (shaping, luring, offering ir kt.);

  • Triukų pagalba geriname šuns kūno ir aplinkos suvokimą, tikslumą;

  • Mokome šunis specifinių įgūdžių ar jungiame juos į sekas;

  • Fiksuojame pamokos rezultatus (taip, taip, jau pamokoje galėsime parodyti ką išmokome!);

  • Ugdome įgūdį atsipalaiduoti ir smagiai veikti su šeimininku šalia kitų šunų.


Pradedantieji (5 pamokos) mokosi lengvų ir vidutiniškai sunkių triukų, tokių kaip: lysti, liesti, šliaužti, paimti/padėti daiktą, suktis, ristis, įvairius judesius naudojant laiptelį, nusilenkti, bučkis, kukū, labanakt, melstis, paspausti mygtuką, šuns valdymo per atstumą pagrindus ir kt.

Pradedančiųjų pamokose plečiame gebėjimų spektrą ir mokomės įvairių elementų pagrindų.


Pažengusieji ( 6 pamokos) mokosi vidutiniškai sunkių ir sudėtingų triukų, tokių kaip: užsikloti pleduku, įšokti į rankas, kilnoti atskiras kojas, įvairūs triukai atbulomis, dramblio triuko variacijas, žaidžame su smulkių daiktų paėmimu (pvz, kartu žaisti JENGA) ar sudėtingesnėmis fizinėmis galimybėmis (šokti per šokdynę, atsidaryti šiukšliadėžę) ir kt. 

Pažengusiųjų treniruotėse daugiau dirbame su tikslumu, smulkmenomis, stipriname turimus triukus ar jungiame į sekas.


Jei nežinote, į kurią grupę tiktumėte geriausiai, susisiekime socialinėse medijose arba registruokitės ten, kur atrodo geriausia treniruočių metu bus pateikiami triukų pasiūlymai bet ir sudaromos sąlygos mokytis savo norimus triukus pagal savo lygį.


bottom of page